Vozni red autobusa COVID-19

Objavljeno: 11.12.2020 u 10:00

Poštovani putnici,

od 14.12.2020. zbog online nastave u srednjim školama privremeno se prekida prometovanje na slijedećim polascima:

04:20  LEPOGLAVA – ZLATAR

05:40  KLANJEC – DESINIĆ

05:45  TUHELJ – MILJANA – DESINIĆ

05:50  BRUNDIĆI – MILJANA – ZABOK

06:00  SELNICA - M.BISTRICA- SŠ KONJŠČINA

06:00  N. GOLUBOVEC- ZLATAR - M.BISTRICA- ZAGREB

06:05  BREZNO – HUM NA SUTLI

06:10  G. ŠEMINCA-KRAPINA

06:15  TUHELJ – STIPERNICA – PREGRADA

06:15  G.STUBICA-MARIJA BISTRICA-ZLATAR

06:15  MARIJA BISTRICA – ZABOK

06:15  ŠKARIĆEVO-KRAPINA

06:20  ZLATAR-ZABOK

06:20  ZLATAR-BATINA- KONJŠČINA

06:25  BREZNO-KRAPINA

06:25  ŠTUPARJE-KRAPINA

06:25  MACELJ - KRAPINA

06:25  MIHOVLJAN - KRAPINA

06:25  DONJE JESENJE-KRAPINA

06:30  D.ŠEMNICA – JAZVINE – KRAPINA

06:35  ZABOK – MIRKOVEC – BEDEKOVČINA

06:35  BRUNDIĆI – KUMROVEC

06:35  KUZMINEC - KRAPINA

06:40  PREGRADA - PRIGORJE-KRAPINA

06:45  CERJE - G.JESENJE - KRAPINA

06:50  DESINIĆ – SOPOT - PREGRADA

06:50  ZABOK - KRAPINA

06:51  KUMROVEC – ZABOK

06:55  ZABOK – BRAČAK

07:00  KRAPINA-PRIGORJE-PREGRADA

07:00  KRAPINA – PETROVSKO - PREGRADA

09:10  KRAPINA - ŠTUPARJE

09:30  KRAPINA – JAZVINE – D.ŠEMNICA

09:30  ŠTUPARJE – KRAPINA

10:00  KRAPINA – PETROVSKO – PREGRADA

10:00  KRAPINA – VIDOVEC – ŠKARIĆEVO

10:30  ZABOK-GORNJA STUBICA

10:30  ŠKARIČEVO – VIDOVEC - KRAPINA

10:40  KR. TOPLICE – ERPENJA

11:00  ERPENJA – SELNO – KR. TOPLICE

11:00  PREGRADA-HUM NA SUTLI

11:00  PREGRADA – PETROVSKO – KRAPINA

11:00  D.ŠEMNICA – JAZVINE – KRAPINA

11:05  KRAPINA – G. JESENJE – CERJE

11:10  KRAPINA - BREZNO

11:30  KRAPINA – JAZVINE – D.ŠEMNICA

11:30  KRAPINA - HUM NA SUTLI

11:30  KRAPINA - ŠTUPARJE

11:35  BRUNDIĆI – MILJANA – ZABOK

11:35  ZLATAR-ZABOK

11:40  HUM NA SUTLI-PREGRADA

11:45  TUHELJ – MILJANA – DESINIĆ

11:45  KRAPINA - MACELJ

11:45  KRAPINA – VIDOVEC – ŠKARIĆEVO

11:50  MARIJA BISTRICA-ZABOK

11:55  SVEDRUŽA - KRAPINA

12:00  ZAGREB - MARIJA BISTRICA - ZLATAR

12:05  PREGRADA-DESINIĆ-PREGRADA

12:05  D.ŠEMNICA – JAZVINE – KRAPINA

12:05  PLASIŠĆE-GORNJA STUBICA-ZABOK

12:25  HUM NA SUTLI-PREGRADA

12:25  ZLATAR-MAČE-BEDEKOVČINA

12:25  ZABOK – KR. TOPLICE - PREGRADA

12:30  MIHOVLJAN-ZLATAR

12:30  BREZNO – KRAPINA

12:45  SŠ KONJŠČINA-DONJA BATINA-ZLATAR

12:45  SŠ KONJŠČINA- PODGRAĐE

12:45  SŠ KONJŠČINA-SELNICA

12:45  KRAPINA – G. JESENJE – CERJE

12:45  BEDEKOVČINA-ZABOK

12:50  PREGRADA-PRIGORJE-KRAPINA

13:00  KRAPINA-PETROVSKO-PREGRADA

13:05  KRAPINA – PETROVSKO – PREGRADA

13:05  ZABOK-MARIJA BISTRICA

13:50  HUM NA SUTLI – BREZNO

13:15  BEDEKOVČINA – MIRKOVEC - ZABOK

13:15  ZABOK – MILJANA – BRUNDIĆI

13:25  BEDEKOVČINA-OROSLAVJE-ZABOK

13:35  KRAPINA-PETROVSKO-PREGRADA

13:35  KRAPINA-PRIGORJE-PREGRADA-DRUŠKOVEC

13:35  KRAPINA – JAZVINE – D.ŠEMNICA

13:35  KRAPINA – KUZMINEC - MIHOVLJAN

13:35  KRAPINA – ZABOK

13:40  KRAPINA – D. JESENJE

13:45  ZLATAR - KUZMINEC

13:50 ZABOK-ZLATAR

14:05  PREGRADA-DESINIĆ-V.HORVATSKA-STIPERNICA

14:05  PREGRADA-ZBILJ

14:10  ZABOK – MILJANA - BRUNDIĆI

14:10   ZABOK-OROSLAVJE-M.BISTRICA

14:15  PREGRADA-ZABOK

14:15  ZABOK-MIRKOVEC-BEDEKOVČINA

14:20  ZLATAR - NOVI GOLUBOVEC

14:20  PREGRADA-PETROVSKO-KRAPINA

14:25  DESINIĆ – MILJANA – KUMROVEC – TUHELJ

19:05  PREGRADA – DESINIĆ – TUHELJ

19:05  PREGRADA – PETROVSKO – KRAPINA

19:05  PREGRADA-PRIGORJE-KRAPINA

19:05  PREGRADA-HUM NA SUTLI

19:05  PREGRADA-ZABOK

19:10  ZABOK-MIRKOVEC-BEDEKOVČINA

19:15  ZABOK –BEDEKOVČINA- VUKANCI

19:15   OROSLAVJE-ZABOK

19:20  KRAPINA - ZABOK

19:20  KRAPINA - BREZNO

19.25  DESINIĆ – MILJANA  - TUHELJ

19.30  ZABOK – MILJANA - BRUNDIĆI

19.30  ZABOK – DESINIĆ

19.30  ZABOK – PREGRADA – HUM NA SUTLI

19:30  ZLATAR - GORNJA STUBCA

19:30   ZABOK-GORNJA STUBICA-MATEJ

19:35  KRAPINA-PRIGORJE-PREGRADA

19:35  ZLATAR-MIHOVLJAN-VUKANCI

19:35  KRAPINA - MACELJ

19:35  KRAPINA – PRIGORJE – PREGRADA

19:35  KRAPINA – PETROVSKO-PREGRADA – V. HORVATSKA – DESINIĆ

19:35  KRAPINA – VIDOVEC - ŠKARIĆEVO

19:35  KRAPINA - KR. TOPLICE

19:35  KRAPINA - ŠTUPARJE

19:35  KRAPINA – G. JESENJE – CERJE

19:35  KRAPINA – D. JESENJE

19:48  TUH.TOPLICE – DESINIĆ

19:50  MARIJA BISTRICA - LAZ

19:55  KRAPINA – JAZVINE – D.ŠEMNICA

19:55  KRAPINA - KUZMINEC

20:00  KR. TOPLICE - KRAPINA

20:15  GORNJA STUBICA-OROSLAVJE

20:25  KRAPINSKE TOPLICE-SELNO-ERPENJA

 

 

od 01.12.2020. privremeni prekid prometovanja autobusnih linija na slijedećim polascima:

Županijski prijevoz:

04:15     PREGRADA – VELIKO TRGOVIŠĆE

05:20     VELIKO TRGOVIŠĆE - ZABOK

06:05     CERJE – KRAPINA

06:05     ZABOK – PREGRADA

06:20     PRIGORJE – ĐURMANEC

07:55     PREGRADA – PRIGORJE – KRAPINA

11:30     ZLATAR – NOVI GOLUBOVEC

12:00     NOVI GOLUBOVEC – ZLATAR

12:20     KRAPINA – ŠTUPARJE

14:45     MACELJ – KRAPINA

15:10     PREGRADA – ZABOK

15:15     KRAPINA – CERJE

15:15     ZABOK – ŠVALJKOVEC

15:40     ŠVALJKOVEC - ZABOK

15:15     KRAPINA – MACELJ

15:15     PREGRADA – KRAPINA

15:20     KRAPINA – PRIGORJE

15:35     ŠVALJKOVEC – KRAPINA

16:10     KRAPINA – DONJA ŠEMNICA

16:25     ZABOK – PREGRADA

Međužupanijski prijevoz:

14:45     ZAGREB – KRAPINSKE TOPLICE - PREGRADA

14:45     KRALJEV VRH – ČRNOMEREC

15:30     ČRNOMEREC – STUBIČKE TOPLICE

16:10     STUBIČKE TOPLICE – ČRNOMEREC

16:30     ČRNOMEREC – STUBIČKE TOPLICE

17:50     ČRNOMEREC – STUBIČKE TOPLICE

19:35     STUBIČKE TOPLICE – ČRNOMEREC

20:45     ČRNOMEREC – KRALJEV VRH

Povratak

Newsletter

Saznajte što se događa u Presečki grupi... Odaberite teme koje vas zanimaju i saznajte sve novitete u našoj ponudi.

Kako bismo poboljšali vaše iskustvo prilikom korištenja web stranice, koristimo kolačiće (eng. cookies) i slične tehnologije. Ako nastavite s pregledom stranice, smatrat ćemo da ste suglasni s navedenom uporabom. Više informacija »